Klauskite Svetainės medis  Miško Centras
Apie mus |Kontaktai |Klauskite |Mūsų straipsniai spaudoje |DUK
Svetainės medis

zurnalas miskai

misko konsiltaciju centras misko konsiltaciju centras misko konsiltaciju centras misko konsiltaciju centras misko konsiltaciju centras misko konsiltaciju centras misko konsiltaciju centras misko konsiltaciju centras
DUK
Miško Centras
  2011.12.03

 Ar galima statyti ar atstatyti namą ar sodybą privačioje miško žemėje? Kokie šiuo metu yra patvirtinti Lietuvos Respublikos Miškų įstatymo pakeitimai dėl gyvenamojo namo statybos miške. Metų pradžioje buvo pateiktas pasiūlymas keisti šio įstatymo 11 straipsnį \"Miško žemės pavertimas kitomis naudmenomis (...) buvusioms sodyboms atstatyti privačioje miško žemėje\". Ar dabar tai yra patvirtinta?

Svarstydamas Miškų įstatymo pakeitimus LR Seimas iš tiesų inicijavo 11 straipsnio pataisą, leidžiančią atkurti sodybas miške, bet Prezidentei vetavus šis pakeitimas nebuvo padarytas, todėl privačių namų statybos miško žemėje ir toliau neleidžiamos.
Yra pakeistas Miškų įstatymo 4 straipsnis, kuris dabar jau leidžia nuo miško atidalinti kitos paskirties žemę, nepriklausomai nuo to, kokio dydžio miško valda lieka. Taigi, statybos būtų įmanomos, jei nuo miško paskirties valdos galima atidalinti kitos paskirties žemės namų valdai.
 

back   Atgal
 

 

www.miskocentras.lt

 

© Miško savininkų konsultacijų centras

Interneto svetainių kūrimas E-solution, Interneto svetainių kūrimas optimizavimas seo